Міжнародний день музики Бориспіль відзначив вишуканим концертом, присвяченим творчості співачки, народної артистки України, уродженки Борисполя Лариси Остапенко, ім'я якої цього року присвоєно Бориспільській дитячій музичній школі.

21 вересня Бориспіль відсвяткував День міста – 1004-у річницю від першої літописної згадки.

До вашої уваги паспорт бюджетної програми на 2019 рік (Управління культури, молоді та спорту).

19 вересня відбулося тепле, осіннє і дуже приємне відкриття виставки відомої української телеведучої Світлани Леонтьєвої, яка вперше презентувала свої картини у місті Борисполі. Свою виставку «Промінь світла» художниця присвятила сину - Глібу Леонтьєву.

До Дня народження міста Борисполя його уродженка відома українська телеведуча, художниця Світлана Леонтьєва вперше презентує свої живописні картини у рідному місті.

Уже скоро Бориспіль святкуватиме День міста! Отож, спільно з Молодіжним парламентом оголошуємо фотоконкурс «Бориспіль у фокусі змін».

Шановні мешканці та гості Борисполя! Запрошуємо усіх на святкування Дня народження нашого міста, яке відбудеться 21 вересня 2019 року.

За участь та допомогу у проведенні заходів з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України управління культури, молоді та спорту міської ради висловлює подяку:

Розпочалися заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України 23 серпня на Європейській площі о 16:00.

23 серпня з особливим піднесенням вся Україна відзначає День Державного Прапора України розуміючи, що Державний Прапор - це наш національний оберіг.