25 січня громада та гості міста поклали квіти до пам’ятника Павлу Чубинському на однойменній площі та пам’ятного знаку на Книшовому меморіальному парковому комплексі.

26 січня у Міському будинку культури відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Чубинський-фест», у якому взяли участь 350 учасників з усієї України.

26 січня у кар’єрі на розі вулиць Глибоцька-Польова-Ясна за ініціативи Бориспільського центру спорту та ФЗН та управління культури, молоді та спорту пройшов спортивний фестиваль зимових розваг «Веселі старти».

13 січня о 14.00 на Європейській площі міста громада Борисполя відзначила свято Маланки.

11 січня у Міському будинку культури відбувся ІІІ обласний фестиваль різдвяних обрядодійств «Нова радість».

10 cічня у Бориспільському державному історичному музеї відбулося відкриття виставки «Митці – рідному місту», що є продовженням однойменної виставки, що проходила у листопаді.

Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради щиро вітає усіх із Днем Святого Миколая!

Увага! Проводиться щорічний ХІ Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків).

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва управління культури, молоді та спорту має честь запросити усіх на святковий концерт.

Управління культури, молоді та спорту щиро вітає усіх із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!