Теренова гра “Гурби-Антонівці” – спортивна патріотична гра для молоді з усієї України.

27 березня у Муніципальному театрі «Березіль» відбулася прем’єра вистави за комедією Робіна Хоудона «Розкішне весілля» (режисер-постановник – Ігор Матіїв). Захід відбувся у рамках відзначення Міжнародного дня театру.

26 березня у Бориспільському державному історичному музеї відбулася презентація видання «Етнографічний образ сучасної України».

27 березня у всьому світі відзначається Міжнародний день театру – справжнього храму мистецтва, де вирують глядацькі емоції і проживають безліч життів актори, де бринять сльози і лунає веселий сміх, де вчать розуміти інших, оцінювати свої вчинки і дарують душевну насолоду.

10 березня о 12.00 у Міському парку культури і відпочинку громада Борисполя почала відзначати обрядове свято Колодія.

06 березня у Міському будинку культури з нагоди свята весни та Шевченківських днів відбувся святковий концерт «З весною у серці».

З 27 по 01 березня у м. Бориспіль традиційно пройшов ІХ міський щорічний конкурс читців ім. Т.Г.Шевченка.

01 березня у конференц-залі Міського будинку культури за ініціативи члена Молодіжного парламенту Ольги Кацан для молоді та дорослих міста відбулася зустріч про те, як критичне мислення допоможе не потонути в дощі маніпуляцій, емоцій та суджень, замаскованих у факти.

27 лютого у Музеї літератури міста Києва у форматі круглого столу відбувся захід на тему «Павло Чубинський. Велетень української культури». У ньому брали участь відомі науковці, письменники, видавці та громадські діячі України.

24 лютого 2019 року в м. Бровари пройшов чемпіонат Київської області з Хортингу у розділах «Двобій», «Форма», «Показовий виступ», де взяли участь більше 250 спортсменів зі всієї області!