20 квітня управління культури Бориспільської міської ради спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради і службою у справах дітей та сім'ї долучилися до акції "Прибери територію-покажи приклад".

Управління культури Бориспільської міської ради оголошує про початок акції вдячності та пошани "Тим, хто врятував світ"!

Управління культури Бориспільської міської ради щиросердно вітає з Міжнародним днем театру колектив Муніципального театру "Березіль"!

Управління культури Бориспільської міської ради запрошує жителів Бориспільської громади приєднатися до всесвітньої акції "Година Землі" та вимкнути світло та електроприлади на одну годину.

Управління культури Бориспільської міської ради вітає Патрульну поліцію Борисполя із 5-ю річницею створення!

Деталі щодо залучення до Міжнародного фестивалю комедійного мистецтва за посиланням.

12 березня в приміщенні Муніципального театру "Березіль" відбулося нагородження переможців XI міського конкурсу читців імені Т.Г.Шевченка.

09 березня щирим словами і звучною поезією у Борисполі вшанували пам'ять видатного сина українського народу, геніального поета, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Іванківський краєзнавчий музей спільно з місцевою школою та сільською бібліотекою 25 лютого провели науково- практичну конференцію, присвячену 430-й річниці від часу народження визначної історичної постаті України, гетьмана запорізьких козаків, полководця і флотоводця Івана Михайловича Сулими.

Сьогодні, 26 лютого, в Україні відзначають День кримського спротиву російській окупації, відзначення якого започатковано у 2016 році.