28 травня у місті Борисполі відбувся фінальний етап благодійного велопробігу у рамках проекту #BIKECHARITYCHALLENGE містами Київщини з метою збору матеріальної допомоги для потреб Центру реабілітації дитини з ураженням опорно-рухового апарату «Вільний рух».

Наше місто стало завершальним етапом велопробігу. Оскільки захід, перш за все, мав на меті зібрати кошти для хворих діток, долучилися до нього чимало бажаючих, які не просто люблять велоспорт, а й прагнули допомогти тим, хто цього потребує. Учасниками велопробігу стали представники депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування, тренери й вихованці центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, дитячо-юнацької спортивної школи, фахівці міського центру спорту та фізичного здоров'я населення, спортсмени, представники Бориспільської РДА, активна молодь та усі небайдужі представники громади міста та Бориспільського району.

Учасники велопробігу стартували від ТРЦ «Аеромол», проїхали центральною вулицею міста і фінішувавши на центральній площі міста. З вітальним словом до присутніх звернувся Бориспільський міський голова А.Федорчук, який подякував організаторам та учасникам благодійного марафону, а також працівникам виконавчих органів міської ради, які долучилися до доброї справи та пожертвували свій одноденний заробіток на потреби центру. Тож міський голова передав зібрані кошти у сумі 30 тис. грн. директору Центру реабілітації С.Арєф'євій. Також під час заходу було зібрано ще 2732 грн.

Приємно і зворушливо, що не лишилися осторонь і ті, хто сам потребує допомоги. Так вихованці Реабілітаційної установи змішаного типу інвалідів «Наш дім» імені Валентини Бондаренко самі зробили велосипед для вихованців центру реабілітації дитини з ураженням опорно-рухового апарату «Вільний рух», який директор К.Майко передала своїм колегам.

Відео телеканалу Бориспіль tvboryspil.com