Експедиція проводиться з метою популяризації та сприяння розвитку діяльності молодіжних громадських організацій, молодіжного підприємництва та фінансової грамотності молоді, а також для покращення освітнього рівня молоді в галузі малого бізнесу.

Молодіжну експедицію "Єдність" планує управління молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр».

Захід передбачає практикум з основ молодіжного підприємництва та обмін досвідом в сфері створення молодіжних стартапів з відвідуванням успішних підприємств і господарств, засновниками яких є молодь.

Перший етап заплановано на 20 липня 2016 року на території малого фермерського господарства «Бабині кози» (Київська обл., Тетіївський р-н, с. Галайки).

Для участі у заході необхідно заповнити анкету та до 5 липня 2016 року подати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з поміткою в темі: «Єдність».

Про відбір учасників, час та місце виїзду кандидатам буде повідомлено додатково.