26 червня 2016 року жителі міста мали змогу побачити спортивні чемпіонати, показові виступи, силові змагання, виставку творчих робіт бориспільських майстрів народної творчості, розважальні конкурси, нагородження переможців міського щорічного конкурсу «Молода людина року», рок-концерт тощо.

Заходи розпочалися з 9:00 та тривали до вечора. Із самого ранку на Олесницькому озері розпочався турнір із пляжного футболу, перемогу у якому здобула команда «Stars».

У змаганнях з пейнтболу взяло участь 5 команд. Перемогу у них здобула команда Бориспільської центральної районної лікарні.

У захопливих змаганнях з мотокросу у кар’єрі на розі вулиць Глибоцька-Польова участь узяли спортсмени з Обухова, Василькова, Броварів, Требухова, Борисполя та Києва. Учасниками проїзду та показового виступу стали байкери із Києва та Полтави.

У виставці творчих робіт бориспільських майстрів декоративно-ужиткового мистецтва взяли участь понад 20 учасників, які представили свій творчий доробок відвідувачам.

На центральній площі міста пройшли:
- змагання на Кубок міського голови з боксу, участь у яких узяли команди з міст Харкова, Києва, Вишневого, Борисполя та смт. Щасливого. Переможцями змагань стала команда ДЮСШ м. Бориспіль, друге та третє місце посіли команди з Києва та Харкова,
- фестиваль єдиноборств та показові виступи з вільної боротьби, кікбоксингу, хортингу, таекван-до, армреслінгу тощо,
- караоке, програма якого складалася з 4 етапів, у них взяли участь 4 особи, які у підсумку отримали цінні подарунки,
- усі бажаючі мали змогу взяти участь у розважальних конкурсах від редакції газети «Вісті», усі учасники яких отримали цікаві призи,
- 12 переможців у різних номінаціях міського щорічного конкурсу «Молода людина року» отримали з рук міського голови премію, відзнаку та диплом.

Продовжили програму заходів на центральній площі міста виступи місцевих рок-гуртів Рана Рідібунда, SHERIFF, Колеса, Ноги і Підкови, ІНШЕ НЕБО, Фаренгейт 451, CRITIQUAL QUINTA.

У Міському парку культури та відпочинку актори Муніципального театру підготували цікаву конкурсну програму з подарунками для дітей.

Також на баскетбольному майданчику пройшли змагання з баскетболу, перемогу у яких здобула команда «Господар» з м. Бориспіль, та чемпіонат з пауерліфтингу.

Більше фото у фотоальбомі та відео на сайті телеканалу "Бориспіль"