З 05 по 11 вересня 2016 року молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту спільно з Чернівецькою обласною молодіжною громадською організацією «Генезис» організовує у місті Косів, Івано-Франківської обл. тренінгів курс з демократичного громадянства та участі молоді для представників національних, регіональних і місцевих органів влади, які працюють з молоддю та молодіжних громадських організацій України.

До участі у тренінгу запрошуються кандидати, які активно діють у молодіжній сфері в Україні та представляють: всеукраїнські молодіжні неурядові організації, асоціації і платформи, регіональні/місцеві молодіжні організації, державні органи влади, які працюють у сфері молодіжної політики, координаційні ради та комісії, які опікуються питаннями молодих людей, освітні та дослідницькі установи.

Всі витрати на участь у тренінгу відібраним учасникам покриваються за рахунок Ради Європи.

Охочі взяти участь у тренінгу повинні заповнити онлайн-заявку, яка розміщена за посиланням.

Заявки приймаються до полудня 12 серпня 2016 року.

Учасники будуть відібрані організаторами тренінгу з Ради Європи і Міністерства молоді та спорту України. Відібрані кандидати будуть повідомлені про результати до 16 серпня 2016 року.

Контакти та інформація:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ірина Беляєва, Міністерство молоді та спорту України;
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Марина Філаретова, Молодіжний департамент Ради Європи.