22 січня 2018 року о 12.00 на Європейській площі пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності у м. Бориспіль.

Розпочалися вони урочистим підняттям прапорів України та Борисполя. Під час виконання Гімну України і Борисполя учнівська молодь розгорнула прапори України і Борисполя, а також вишиті рушники, утворивши символічне коло єднання на Європейській площі. Присутні згадали хвилиною мовчання у річницю загибелі активістів Євромайдану, Героїв України (посмертно) Сергія Нігояна та Михайла Жизневського (2014), а також усіх, хто віддав своє життя за незалежність і свободу України.

До пам’ятника Героям Небесної Сотні було покладено квіти від громади міста, Бориспільської міської ради та її виконавчого комітету.

Привітали громаду міста з цим святом міський голова Анатолій Федорчук і секретар міської ради Ярослав Годунок.

На честь Дня Соборності України до Борисполя завітала Президент міжнародного освітнього благодійного фонду імені Ярослава Мудрого Валентина Василівна Стрілько-Тютюн, яка представила свою книгу «Грона українських повстань. Антибільшовицький спротив на Бориспільщині в 1917-1932 роках». З рук міського голови і секретаря ради цю книгу отримали усі представники закладів освіти. І з вірою у прекрасне майбутнє нашої держави молоді українці запустили у небо сині і жовті кульки.

Завершилися урочистості на Європейській площі міста спільним фото.

Також з нагоди відзначення Дня соборності України о 16.00 народний ансамблю танцю «Міленіум» підготував концертну програму «Соборність душ єднає Україну» у Міському будинку культури.

Більше фото у ФОТОАЛЬБОМІ