7-9 вересня 2018 року в с. Шамраївка Сквирського району Київської області відбудеться IV Відкритий молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Шамраївські зорі».

Захід проходить щорічно з метою популяризації української патріотичної пісні, створення умов для формування та розвитку національних традицій сучасного вокального виконання, активізації творчої діяльності молоді.

У фестивалі-конкурсі беруть участь сольні виконавці, малі виконавські форми (дует, тріо) у двох вікових категоріях: 14-18 років та 19-25 років.

До складу журі фестивалю-конкурсу входять народні та заслужені артисти України Тарас Петриненко, Валентина Степова, Анатолій Гнатюк, Ніна Мирвода, Астрая, Павло Мрежук, відомі діячі культури Влада Литовченко та ін.

Фестиваль-конкурс не передбачає вступних внесків. Проживання та харчування учасників фестивалю-конкурсу забезпечується за кошти засновників та організаторів заходу.

Учасники фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, переможці - цінними подарунками та грошовими винагородами.Призовий фонд фестивалю-конкурсу складає 50 000 гривень.

У заключному гала-концерті візьмуть участь лауреати фестивалю- конкурсу, відомі українські виконавці та український рок-гурт «Друга Ріка».

Анкети-заявки на участь у фестивалі-конкурсі подаються управлінню культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації до 10 серпня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа: «Шамраївські зорі - 2018».

Контактна інформація:
044-284-97-46, Томнюк Віталій Ігоревич,
заступник начальника управління культури,
національностей та релігій Київської облдержадміністрації