25 січня громада та гості міста поклали квіти до пам’ятника Павлу Чубинському на однойменній площі та пам’ятного знаку на Книшовому меморіальному парковому комплексі.

Продовжилися заходи урочистостями у Міському будинку культури. Уже традиційно на річницю дня народження Павла Платоновича за ініціативи міського голови Анатолія Федорчука і підтримки депутатського корпусу готується презентація чергового видання із матеріалів етнографічної експедиції, очолюваної Павлом Чубинським. Цього разу громаді і гостям міста було представлено «Казочки з Борисполя», зібрані Павлом Платоновичем і опрацьовані редакційною радою на чолі із Людмилою Пасенко. Редакційна рада, куди увійшли працівники Бориспільського державного історичного музею і члени Спілки митців Борисполя, здійснила неймовірну роботу – відібрала для видання казки, записані саме у Борисполі і здійснила літературну обробку текстів. Художниця Марина Попович створила чудові ілюстрації, які виконані у чорно-білому ключі, щоб за бажання діти змогли їх розмалювати.

Громаду з цією подією вітали Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, заступник міського голови і голова редакційної ради Людмила Пасенко. Усім, хто долучився до створення цієї книги, міський голова вручив авторські екземпляри «Казочок з Борисполя». Також пролунали вітання від гостей – на урочистості завітала Івановська Олена Петрівна, доктор філологічних наук і завідувач кафедри фольклористики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, разом з якою у Борисполі підготували і видали презентаційну книгу «Нитка життя». Також захід відвідали Тетяна Павлівна Товкай (походить з роду Павла Чубинського), Анжеліка Рудницька, Микола Боровко, Світлана Дідух-Романенко. На завершення заходу Муніципальний театр «Березіль» презентував феєричну виставу за мотивами казок, записаних Павлом Чубинським, яку поставила режисер Анна Самініна.

Більше фото на сторінці у Фейсбук Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради