26 березня у Бориспільському державному історичному музеї відбулася презентація видання «Етнографічний образ сучасної України».

Цю багатотомну працю готують фахівці Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені Максима Рильського Національної Академії наук України за підсумками власних етнографічних експедицій до усіх етнокультурних регіонів України, повторюючи маршрут Павла Платоновича. До музею на презентацію завітали фахівці Інституту, а саме Віталій Іванчишин, Любов Боса, Наталія Литвинчук, Микола Бех та Віталіна Юрченко. Вони розповіли про свою діяльність у напрямку збору та упорядкування інформації, зокрема, участь в експедиціях. Крім того, гостей цікавило все, що могли розповісти їм працівники музею та гості заходу – про історичні і сучасні події, про світогляд, побут тощо.

Місце проведення – Бориспіль – було обрано не випадково: дослідники фактично продовжують працю нашого земляка Павла Чубинського, збираючи етнографічні матеріали. Також вони перевидають семитомник «Праць..» Чубинського.

До музею гості передали три томи видання «Етнографічний образ сучасної України» та сьомий том перевиданих «Праць…» П. Чубинського. На згадку про відвідини міста Бориспіль гостям подарували книги «Народознавець. Павло Чубинський і його доба», «Казочки з Борисполя», а також перший випуск оновленого краєзнавчого альманаху «Бориспіль».

Дивіться фото у ФОТОАЛЬБОМІ