25 квітня на Європейській площі міста відбувся фестиваль «Барви Великодня». Сотні декоративних виробів, писанок, ляльок, малюнків, багато креативних ідей, об’єднаних тематикою Великодня, вразили та зарядили позитивом всіх присутніх.

В рамках фестивалю відбулася виставка творчих робіт учасників Творчого клубу «Спілка митців Борисполя», гуртка малювання «Рафаелки», гуртка «Попелюшка» та гуртка з бісероплетіння «Фантазія» при Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт".

Свої роботи представили більше десятка майстрів, учасників Творчого клубу «Спілка митців Борисполя» при Бориспільському державному історичному музею, що працюють у різноманітних напрямках народного мистецтва. Дехто з них провів майстер-класи, зокрема, з писанкарства – Лілія Безверха разом з ученицями, та з виготовлення прикрас для волосся – Тетяна Цівун.

Вихованці дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт" провели майстер -класи із писанкового розпису та бісероплетіння. У ході майстер-класу всі бажаючі отримали навики плетіння з бісеру та власноруч виготовили перші вироби.

Усі учасники та гості фестивалю висловлювали значне зацікавлення доробком бориспільських умільців та отримали масу задоволення.