20 травня 2019 року у міському будинку культури відбувся відбірковий тур щорічного міського фестивалю-конкурсу мистецтв «SoloWay».

Конкурс започаткований у минулому році, він проводиться з метою підтримки та розвитку дитячої та молодіжної творчості, культурного і естетичного виховання підростаючого покоління; популяризації культурних здобутків, обміну педагогічним та виконавським досвідом, творчого розвитку та духовного збагачення молоді. Участь у Конкурсі взяло 57 учасників, а саме: вокальні та інструментальні творчі колективи і окремі виконавці. Оцінювало конкурсантів фахове журі з кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»:

  • голова журі – Ткаченко Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри;
  • члени журі: Кожевнікова Лариса Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри та Карпенко Антоніна Петрівна, старший викладач кафедри.

Отож, журі визначило переможців у кожній номінації:

Номінація «Інструментальний жанр» (соло)

І вікова категорія

ІІ місце – Войтюк Софія (фортепіано), викладач Ляшенко Наталія Олексіївна

ІІ вікова категорія

І місце – Авер’янова Вікторія (фортепіано), викладач Чернях Світлана Аркадіївна

ІІ місце – Степанова Ольга (фортепіано), викладач Бурлаченко Ірина Вікторівна

Номінація «Інструментальний жанр» (дуети)

ІІ вікова категорія

ІІ місце – дует Степанова Ольга та Крикун Олександра (фортепіано), викладач Бурлаченко Ірина Вікторівна

Номінація «Вокальний жанр» (народний)

ІІІ вікова категорія

І місце – Пекалюк Каріна, керівник Дзюбіна Ольга Василівна

ІІ місце – Киричок Діана, керівник Бурчак Жанна Іванівна

Номінація «Вокальний жанр» (естрадний)

І вікова категорія

І місце – Коловоротна Анна, керівник Крастиченко Вікторія Василівна

ІІ місце – Добровольська Ольга, керівник Крастиченко Вікторія Василівна

ІІ місце – Василенко Давід, керівник Вишняк Олена Олексіївна

ІІІ місце – Бондаренко Ангеліна, керівник Крастиченко Вікторія Василівна

ІІІ місце – Соколова Марія, керівник Вишняк Олена Олексіївна

ІІ вікова категорія

І місце – Киричок Вероніка, керівник Бурчак Жанна Іванівна

ІІ місце – Переладова Вероніка, керівник Маліновська Анна Володимирівна

ІІІ місце – Третяк Владислава, керівник Вінтовкіна Ольга Олександрівна

ІІІ вікова категорія

І місце – Новоселецька Яна, керівник Крастиченко Вікторія Василівна

ІІ місце – Земцова Анжеліка, керівник Деркач Тетяна Іванівна

ІІІ місце – Волковська Анастасія, керівник Деркач Тетяна Іванівна

V вікова категорія

ІІ місце – Вінтовкіна Ольга, керівник Романенко Людмила Романівна

І вікова категорія (ансамблі, хори)

І місце – Народний вокальний колектив «Веселочка», керівник Крастиченко Вікторія Василівна

ІІ місце – Вокальна група «Черрі-беррі», керівник Вишняк Олена Олексіївна

ІІ вікова категорія (ансамблі, хори)

І місце - Народний вокальний колектив «Веселочка», керівник Крастиченко Вікторія Василівна

ІІІ вікова категорія (ансамблі, хори)

І місце - Народний вокальний колектив «Веселочка», керівник Крастиченко Вікторія Василівна

V вікова категорія, змішана (ансамблі, хори)

І місце - Народний вокальний колектив «Веселочка», керівник Крастиченко Вікторія Василівна

Гала-концерт переможців Конкурсу відбудеться 01 червня 2019 року о 15:00 на стадіоні «Колос».

Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради висловлює подяку усім учасникам за участь у Конкурсі, а також керівникам та батькам за підготовку та підтримку конкурсантів.