Щороку в переший день літа ми відзначаємо радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Свято у місті розпочалося з 08.00 ранку на баскетбольному майданчику та скейтмайданчику у міському парку культури і відпочинку відбувся міжнародний чемпіонат з брейкдансу «Соковижималка StreetJam2019» серед дітей та дорослих. У чемпіонаті взяло участь 170 учасників з Тернополя, Львова, Одеси, Харкова, Донецька, Києва, Кропивницького, Черкас, Житомира, Борисполя, Миронівки, Хмельницького, Луцька та Мінська (Білорусь). Найбільше переможних Кубків забрали учасники з міста Києва.

Також цього дня у ДЮСШ відбувся відкритий турнір з хортингу у розділі двобій серед дітей вікової категорії 6-13 років, який традиційно організовує військово-патріотичний клуб «Ратоборець». Участь у ньому взяло близько 200 дітей різного віку.

Продовжилися заходи на стадіоні «Колос». У рамках заходу дітвора мала можливість сфотографуватися з казковими персонажами та подивитися концертну програму за участю переможців міського щорічного фестивалю-конкурсу мистецтв «SoloWay»та учасників хореографічного фестивалю «SpringDance». Усі учасники отримали Дипломи та Подяки, а також морозиво від ПрАТ «Нова лінія». У проведенні заходу взяли участь: учні та викладачі Бориспільської дитячої музичної школи, народний ансамбль танцю «Міленіум» (кер. Світлана Новодворська), циркова студія «Браво» КМК «АКАДЕМ» (кер. Анна Тітамірова), колектив сучасного танцю DMDens (кер. Марина Зєлікова), народний хореографічний колектив спортивного бального танцю «Шарм» (кер. Наталія Маркевич),колектив спортивного сучасного бального танцю«Вікторія» та танцювальний колектив спортивних бальних танців «Шарм плюс» (кер. Альона Орловська), клуб танцювального спорту «Діамант» (кер. Артем та Інесса Руденки), колектив сучасної хореографії «LeaderDance» (кер. Сніжана Виноградна), планета «SportKIDS» циркова студія (кер. Анна Тітамірова), школа спортивного бального танцю «Batakada» (кер. Олексій, Вікторія та Оксана Крохмалюки), танцювальна студія «LITTLEBIRDS» (кер. Тетяна Лопатко та Ольга Кулінічева),театральна студія «RAUS» КМК «АКАДЕМ», Каріна Пекалюк (кер. Ольга Дзюбіна), Киричок Діана та Киричок Вероніка(кер. Бурчак Жанна Іванівна), Добровольська Ольга та Бондаренко Ангеліна (кер. Крастиченко Вікторія Василівна), Третяк Владислава (кер.Вінтовкіна Ольга Олександрівна), Переладова Вероніка(кер. Маліновська Анна Володимирівна),Новоселецька Яна (кер. Крастиченко Вікторія Василівна), Волковська Анастасія (кер. Деркач Тетяна Іванівна), Народний вокальний колектив «Веселочка» (кер. Крастиченко Вікторія Василівна).

Також відбулося нагородження переможців фотоконкурсу, який ми проводили до Дня вишиванки. Перемогли фото, які зібрали нійбільше лайків. Переможці отримали цікаві подарунки від управління.

Управління культури, молоді та спорту міської ради висловлює подяку за участь та допомогу у проведенні заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей культурно-мистецькому комплексу «АКАДЕМ», Бориспільській дитячій музичній школі, міському центру спорту та фізичного здоров'я населення, військово-патріотичному клубу «Ратоборець», дитячо-юнацькій спортивній школі, депутату Бориспільської міської ради Гроні Євгену, ГО «Асоціація прогресивної молоді» та УМКП-1.

Також висловлює подяку нашому спонсору ПрАТ «Нова Лінія».

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/groups/bor.kyltyra/