27 червня 2019 року о 15.00 на Європейській площі міста відбулося масштабне обласне свято з нагоди 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Присутніх з нагоди державних свят привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Анатолійович Кучер та міський голова Анатолій Соловйович Федорчук, які провели церемонію нагородження почесними грамотами і подяками. Також до вітань долучився представник Київської обласної ради Сергій Валерійович Бунін, який привітав уродженця Борисполя Кирила Дришлюка, півзахисника збірної України з футболу U-20, яка здобула перемогу на молодіжному чемпіонаті світу з футболу.

З нагоди Дня молоді у Борисполі традиційно підводяться підсумки міського щорічного конкурсу «Молода людина року». Цьогоріч дипломи у різних номінаціях та грошову винагороду отримали 12 успішних, амбіційних та молодих бориспільців. Церемонію нагородження провів міський голова Анатолій Федорчук. Далі до уваги гостей свята було представлено концертну програму за участю артистів української естради та колективів з Київської області.

Зробити фото на згадку про цей день можна було біля нових яскравих і цікавих фотозон, що особливо сподобалося наймолодшим гостям свята.

Продовжилися святкові заходи ходою випускників 2019 року головною вулицею міста і концертом на міському стадіоні «Колос» за участю кавер-гурту «Узвар» і його солістки Вікторії Ягич, учасниці шоу «Голос країни». А з 20.00 на Європейській площі міста під веселкові струмені фонтану для усіх бажаючих фінальним акордом свята став натхненний виступ духового оркестру.

У Міському парку 28 та 30 червня діти та дорослі різного віку змагалися між собою та випробовували свої сили у цікавих естафетах та конкурсах. Такі веселі та дружні змагання відбулися у рамках святкування Дня молоді. Переможці були відзначені призами від організаторів спортивно-масових заходів. Управління культури, молоді та спорту висловлює подяку спонсору благодійному фонду «Дамір».

30 червня на території Бориспільсього державного історичного музею відбувся фестиваль фарб Holi. Можливістю додати яскравих фарб у власне життя скористалося багато жителів міста. Особливо це припало до смаку дітям та молоді, які розсипали фарби і гарно провели час.

За участь та допомогу у проведенні заходів з нагоди відзначення у місті Борисполі Дня Конституції України та Дня молоді управління культури, молоді та спорту міської ради висловлює подяку Культурно-мистецькому комплексу «АКАДЕМ», Бориспільському державному історичному музею і Бориспільському міському центру спорту і фізичного здоров’я населення.