Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації спільно з КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» з 16 по 19 липня 2019 року буде проведено наметову таборівку «Молодь в Громаді».

До участі запрошуються молодь віком до 35 років, депутати, які опікуються питаннями молодіжної політики, представники відділу/сектору по роботі з молоддю чи спеціалісти, на яких покладено виконання цих функціональних обов’язків, представники бібліотек, завідувачі клубів чи керівники будинків культури, зацікавлена молодь.

Програмою заходу передбачено інформаційно-навчальні тренінги, семінари на тему: «Адвокація молодіжних ідей», «Молодіжна робота в ОТГ», «Включення молоді в процес прийняття рішень, молодіжні ради», зустрічі з громадськими діячами.

Звертаємо Вашу увагу на те, що захід буде проведено у форматі наметового табору, тому кожен учасник повинен мати особистий спальний мішок.

Намети, туристичні килимки, харчування учасників, трансфер з міста Києва до місця проведення та у зворотному напрямку забезпечуватимуться організаторами.

Детальна інформація про захід буде повідомлена кожному учаснику особисто після відбору. Для участі необхідно заповнити електронну анкету за посиланням у термін до 12 липня 2019 року.