24 липня 2019 року місто Бориспіль вітало поважних і почесних гостей, які завітали на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Духовність – шлях до майбутнього» у рамках Тижня духовності і культури.

Серед них були представники Київської облдержадміністрації на чолі із головою Михайлом Бно-Айріяном, духовні особи від найпоширеніших релігійних конфесій нашої держави, науковці з найкращих українських університетів, випускники пілотного проекту Міністерства культури України «Академія культурного лідера» і учасники проекту «Культурна Rевізія», представники виконавчих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, благодійних фондів, громадських організацій, освіти, культури Київської області.

Присутніх на конференції вітали: голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян, міський голова Анатолій Федорчук, а також представники духовенства різних конфесій: вітальний лист від Предстоятеля Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Митрополита Київського і всієї України Епіфанія виголосив секретар Київської митрополії Архієпископ Вишгородський Агапіт, зі словом до присутніх звернувся керуючий Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України Митрополит Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександр, який поділився своєю ініціативою щодо створення обласної ради церков. Слова вітання і благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія передав секретар Київської єпархії Єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, своїм баченням шляху втілення основного гасла конференції поділився Єпископ Києво-Житомирської Дієцезії Римо-католицької Церкви Віталій Кривицький, вітальний лист від Глави і Отця Української греко-католицької церкви Блаженнійшого Святослава (Шевчука) виголосив голова комісії міжрелігійного діалогу Української греко-католицької Церкви Протоієрей Ігор Шабан. Також з вітальним словом від Керівника Центральної Конференції Церкви Адвентистів Сьомого дня Кулаги В’ячеслава до присутніх звернувся пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня Буга Павло.

Після вітань голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян провів зустріч із представниками духовенства, а модератор конференції заступник міського голови Людмила Пасенко запросила учасників перейти до наукових розвідок. На завершення конференції були представлені цікаві проєкти від 4 успішних українських жінок жінок – Діанни Гольде, Лілії Олійник, Ірини Оськіної та Наталії Каплун.

Продовжилися заходи на Олесницькому озері, де пройшла екологічна акція з висадження дерев «Посади дерево – збагати довкілля». До акції долучилися також учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Духовність – шлях до майбутнього» – голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, міський голова Анатолій Федорчук, депутати міської ради, підприємці нашого міста, а також вихованці та керівники гуртків Центру туризму та краєзнавства учнівської молодості на чолі з директором Тетяною Рахубою. Під час акції навколо озера було висаджено нові дерева та кущі. А вихованці Центру туризму та краєзнавства провели ряд майстер-класів з водного, пішохідного та велотуризму.

Після активної роботи усі присутні змогли смакувати козацьким кулішем, традиційною «коронною стравою» Центру туризму.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук