24 липня для закладів культури був презентований проект «Культурна Rевізія». Для учасників проекту відбулася ознайомча екскурсія містом.

Розпочали перегляд з Європейської площі міста та Алеї Тисячоліття, відвідали Бориспільський державний історичний музей та його відділ «Сучасний Бориспіль», Муніципальний театр «Березіль», Міську централізовану бібліотечну систему, Книшовий меморіально-парковий комплекс тощо. Наостанок у Міському будинку культури учасники проекту ділилися враженнями і досвідом у невеликих групах. Особливо плідним для них став воркшоп «Культура як запорука ментальних і духовних цінностей та сталого розвитку України».

Під час воркшопу присутні поділилися на 4 групи, роботою яких керувало чотири спікерии: Жанна Румко - заступник директора Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень, магістр державного управління, здобувач Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Світлана Ільчук - завідуюча сектором естрадно-циркового мистецтва КМЦНТКД, іміджолог, тренер філософських практик, Анатолій Суханов - художній керівник Київської театральної школи-студії, актор і режисер Київського академічного театру "Колесо", викладач-методист, Світлана Садовенко – доктор філософії, канд. пед. наук, доцент, професор кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Результатом роботи кожної групи стала презентація свого проєкту. Після їхнього представлення і обговорення усі учасники воркшопу отримали сертифікати про проходження навчання у рамках проєкту «Культурна Rевізія» від Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук