27 липня на Європейській площі міста в рамках Тижня духовності та культури відбувся Фестиваль на честь Князя Бориса.

Це свято відбулося завдяки плідній співпраці виконавчого комітету міської ради з Громадською організацєю "Славетна Україна".

О 15:00 відбувся майстер-клас із образотворчого мистецтва з Мілою Орловою та майстер-клас з хореографії від  Сергія Костецького - переможця телепроекту «Танці з зірками». Кожен бажаючий мав можливість зробити фото на згадку біля незвичної та цікавої  фотозони «Київська Русь» підготовленої Культурно-мистецьким комплексом «АКАДЕМ».

Відкрив концертну програму Національний президентський оркестр України, художній керівник народний артист України Анатолій Молотай. Усі артисти української естради за традицією пройшлися по червоній доріжці. Міський голова Анатолій Федорчук привітав усіх зі святом та вручив Подяки артистам за участь у Фестивалі.

Бориспільці та гості міста мали можливість почути найвідоміші хіти у виконанні народної артистки України Ніни Матвієнко та багатьох відомих артистів естради, серед яких фіналісти телепроектів «Голос країни», «Х-фактор», лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів.