23 серпня з особливим піднесенням вся Україна відзначає День Державного Прапора України розуміючи, що Державний Прапор - це наш національний оберіг.

Знати історію своєї країни, шанувати пам’ять пращурів - означає бути патріотом, берегти та примножувати все те краще, що зберегли для тебе попередні покоління.

О 09:00 годиніна Європейській площі відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. В урочистостях взяли участь представники міської та районної влади, депутатського корпусу, освіти, культури, молоді, спорту, учасники АТО/ООС, військовослужбовці частини А-2215, волонтери, громада міста та ЗМІ. Із привітальним словом до громади звернулися міський голова Федорчук А.С., депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів в Київській обласній раді Ксьонзенко В.П. та заступник командира військової частини А-2215 полковник Михайленко О.І.

Під час заходу усі присутні вшанували пам’ять усіх загиблих захисників України хвилиною мовчання. Учасники Народного хореографічного ансамблю «Радість»поклали квіти до пам’ятних знаківвидатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України.

Традиційно у День Державного Прапора України відбулося вручення паспортів учням закладівзагальної середньої освіти. Музичне вітання для усіх присутніх подарувала Ольга Недождій.

Завершилися урочистості флешмобом, де було розгорнуто Прапори України та Борисполя з надписом «Я ЛЮБЛЮ», до якого долучилися усі бажаючі.