Розпочалися заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України 23 серпня на Європейській площі о 16:00.

Для громади та гостей міста була представлена виставка-ярмарок творчих робіт «Краса – то найкраща криниці, із неї століття черпають життя» від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Працівники міської дитячої бібліотеки для дітей до уваги найменших бориспільців було запропоновано перегляд дитячої сучасної літератури «Це моя Україна». Знайшлось багато бажаючих позмагатись у бліц - вікторині, де необхідно було виявити свої знання з історії та географії України, з української літератури, культури та спорту. Переможці отримали подарунки. Також були представлені фотозони, де усі бажаючі мали змогу зробити фото.

Продовжилися заходи о 17:00 концертною програмою «Хай квітне барвисто моя Україна», у якій взяли участь солісти та міські творчі колективи Культурно-мистецького комплексу «АКАДЕМ» та Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт». Під час концертної програми міський голова А. Федорчук вручив воїнам АТО від міста Бориспіль нагороду, яку започаткувала Бориспільська міська рада у рамках відзначення тисячолітнього ювілею як прояв вдячності за мужність, гаряче серце та високий патріотизм, – медаллю «Князя Бориса», посвідченням та грошовою премією у розмірі 3 тис. грн. Також з нагоди 28-ї річниці Незалежності України Анатолій Соловйович вручив Почесні грамоти та Подяки Київської обласної ради, Почесні грамоти та Подяки виконавчого комітету міської ради достойним представникам громади міста.

Завершилась концертна програма яскравим виступом учасників вокального телешоу «Голос країни» музичного гурту «Шпилясті кобзарі». У їх виконанні прозвучали авторські пісні, інструментальні твори, світові хіти та українські народні пісні у сучасному форматі.

Продовжилися заходи 24 серпня у міському парку культури і відпочинку відбулися спортивно-масові змагання з паркового волейболу, гонок на самокатах, видовищних видів спорту, а також присутні мали можливість подивитися показові виступи зі скейту.

О 17:00 на Європейській площі під акомпанемент струменів фонтану для поціновувачів музики відбулась концертна програма «Музика гарного настрою» від учнів та викладачів Бориспільської дитячої музичної школи. У їхньому виконанні прозвучали світові хіти.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук