19 вересня відбулося тепле, осіннє і дуже приємне відкриття виставки відомої української телеведучої Світлани Леонтьєвої, яка вперше презентувала свої картини у місті Борисполі. Свою виставку «Промінь світла» художниця присвятила сину - Глібу Леонтьєву.

Народилася Світлана Леонтьєва у м. Бориспіль у родині вчителя фізики (директора БСШ№1 1968-1977р) Івана Федоровича Панасенка та голови профспілки Бориспільської швейної фабрики Марії Антонівни Панасенко. Закінчила у 1977 році БСШ №1 із золотою медаллю, у 1982 році - Киівський Національний університет ім.Т.Г.Шевченка (факультет фізики) та у 2011 році - Національний університет театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого (Інститут екранних мистецтв).

Світлана Леонтьєва – заслужений журналіст України, що вже понад 25 років працює на провідних телевізійних каналах України. Пані Світлана має чимало нагород та відзнак: державний орден 3 ступеня «За заслуги», «Журналіст 2012 року» у загальнонаціональній програмі «Людина року», а також вона є лауреатом професійної премії «Золоте перо».

Свої перші картини Світлана Леонтьєва написала у 2015 році для благодійного аукціону на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Відтоді живопис став невід'ємною частиною її життя. А вже у січні 2017 року відбулася перша персональна виставка робіт Світлани у філії музею «Київська картинна галерея» - мистецькому центрі «Шоколадний будиночок». Роботи художниці також експонувалися за кордоном - у посольствах України в Греції (м. Афіни) та Об'єднаних Арабських Еміратах (м. Абу-Дабі), а також в Італії м. Барі. Дуже дякуємо Світлані Леонтьєвій за чудові враження. Неповторні, яскраві, різноманітні роботи надихають на творчість та на роздуми. Бажаємо Вам успіхів, здоров’я та натхнення!