08 листопада 2019 року о 15.00 у Міському будинку культури пройшли урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Кращих представників культурної сфери міста Борисполя було відзначено Почесними грамотами та подяками різного рівня. Теплі слова вітань пролунали від міського голови А.С.Федорчука і заступника міського голови Пасенко Л.В. Особливу вдячність і найкращі побажання усім присутнім висловила начальник управління культури, молоді та спорту Н.В. Погребна.

Вечір запам’ятався гостям заходу особливо – свої вітання присутнім дарували: Вікторія Берріс, солістка оркестру МНС України, саксофоніст Ростислав Зайцев, соліст Національного духового оркестру України, ілюзіоніст Михайло Жаворонков. У присутніх була можливість отримати власний портрет від художника-шаржиста та насолодитися веселими витівками міма і чудовим шоу від магічного дуету.

Головною «фішкою» урочистостей стала церемонія нагородження від управління культури, молоді та спорту усіх творчих колективів та виконавців нашого міста.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук