1 лютого у Міському будинку культури під егідою Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» за сприяння управління культури, молоді та спорту відбувся Всеукраїнський мистецький фестиваль «Чубинський fest».

У фестивалі взяло участь майже 600 учасників з усієї України, серед яких були учні Бориспільської дитячої музичної школи, народний ансамбль танцю «Міленіум», вихованка студії художнього слова Муніципального театру «Березіль» Олена Калініченко. Учасники фестивалю брали участь у таких номінаціях: вокал, хореографія, циркова, розмовний жанр та декламування.

Серед почесних гостей у залі були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол республіки Афганістан в Україні пан Сардар Мохаммад Рахманогли, Надзвичайний та Повноважний Посол Вірменії в Україні пан Тигран Сейранян, Надзвичайний та Повноважний Посол Індонезії в Україні, республіці Вірменії та Грузії пан Юдді Кріснанді, Аташе з питань культури Посольства Індонезії в Україні пані Ерна Херліна, радник посольства Індонезії Прабово Хімаван, голова Палестинської діаспори в Україні пан Ауди Хатем, голова Египетського земляцтва в Україні пан Ітая Валід, голова Палестинської діаспори в м.Полтава Мохаммед Бадві, головний редактор порталу «Україна арабською» Мохаммад Фараджалах, єпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій,  голова єпархіального відділу «Церква і культура» Бориспільської Єпархії УПЦ протоієрей Олександр Клименко (переможець шоу «Голос Країни»), засновник БФ «Душа України» США Сергій Мєльнікоф, голова український центру діалогу та комунікації доктор Імад Абу Алруб, заступник міського голови Людмила Пасенко та начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна.

Оцінювало конкурсантів вельмишановне журі на чолі з ректором Академії мистецтв ім. Павла Чубинського, проф. Романчишиним В.Г.

У холі Міського будинку культури майстри «Спілки митців Борисполя» презентували виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

Отож, результати:

Гран прі - народний ансамбль танцю «Міленіум», вихованка студії художнього слова Муніципального театру «Березіль» Олена Калініченко, учні фортепіанного відділу Бориспільської ДМШ ім.Л.ОСТАПЕНКО

ГРАН-ПРІ:
САФІЄ СЕІТАБЛАЄВА (Клас викладача Ірини Голохвастової), Дует: Анаіт Соколова та Софія Степанець (Клас викладача Людмили Осіної), Єлизавета Таразевич (Клас викладача: Світлани Чернях)

І МІСЦЕ:
Євген Кривохижа, Данило Кравчук, Гліб Жарий, Святослав Жарий (клас викладача Ірини Голохвастової), Ярослава Шевченко, Анастасія Смусь, Ігор Романенко (клас викладача Надії Сухомлин), Олександр Кузьменко (клас викладача-методиста Тамари Корсун), Софія Степанець, Анаіт Соколова (клас викладача Людмили Осіної), Олександра Булат (клас викладача Олени Поліщук) Єгор Каранчук (клас викладача Ніни Сергаєвої) Вероніка Петльовська, Макар Нестеренко (клас викладача Людмили Запорожченко), Орина Мартинова, Руслан Алексейчук (викладач: Світлани Чернях), Софія Волошина, Аліса Лисовець, дует у складі Аліси Лисовець та Софії Волошиної (клас старшого викладача Ліни Карнаух), Діана Черних та Поліна Хмеленко (клас викладача Ірини Маришкіної), Олексій Матвєєв (клас викладача Леоніда Битченка, конц. Надія Сухомлин)

ІІ МІСЦЕ:
Андрій Степанець (клас викладача Людмили Осіної), Ярослава Лелека (клас старшого викладача Ліни Карнаух), Андрій Чупира (клас викладача Надії Сухомлин), Олександра Тішенко , Павло Палагеша (клас викладача Ірини Маришкіної)

УЧНІ СТРУННОГО ВІДДІЛУ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ДМШ ім.Л.ОСТАПЕНКО

2 МІСЦЕ
Поляниця Владислава (скрипка) (клас викладача Ірини Зелінської, концертмейстер Юлія Хобта) Ліневич Анастасія (скрипка)(клас викладача Ірини Зелінської, концертмейстер Юлія Хобта)

1 МІСЦЕ
Крикун Владислава (скрипка) (клас викладача Ірини Зелінської, концертмейстер Юлія Хобта) Ансамбль гітаристів молодших класів (керівник : Антоніна Дєгтярьова) Ансамбль гітаристів старших класів (керівник: Людмила Пантюхіна Нестеренко Анастасія (бандура) (клас викладача Надії Тіщенко, концертмейстер Ніна Сергаєва)

УЧНІ ВІДДІЛУ ЕСТРАДНОГО МИСТЕЦТВА ТА СОЛЬНОГО СПІВУ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ДМШ ім.Л.ОСТАПЕНКО

Спеціальна нагорода
Альона Журавська – за артистичність
Анна Воловода – за оригінальність

Клас викладача заслуженого працівника культури України Сергія Сокура

ГРАН-ПРІ
Геннадій Юденко, Емілія Любецька (клас викладача заслуженого працівника культури України Сергія Сокура)
хор "Дзвіночки" молодших класів (керівник Ірина Климук, концертмейстер Ніна Сергаєва)
Олена Калініченко (естрадний спів) (клас викладача Ірини Климук)

1 МІСЦЕ
учні класу викладача-методиста Любові Пісковець, концертмейстер Олена Поліщук
Дар'я Першута, Владислава Томкалайс,Єлизавета Кирилюк, Анна Штимак Анна Охріменко
Учні класу викладача заслуженого працівника культури України Сергія Сокура - Муравйова Крістіна, Дар’я Сиротюк, Олексій Кнуров, Ірина Кориневська, Аделіна Андрієнко.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук