19 вересня 2020 року Бориспіль відзначав 1005-річницю від першої літописної згадки. Цей день дійсно особливий для нашого міста. Це символічний і важливий день для підведення підсумків, демонстрації досягнень, день гордості і нових відкриттів.

Зважаючи на існуючі сьогоднішні обмеження та з метою убезпечення громади міста, відзначення ювілейної річниці нашого міста розпочалися о 10.00 із урочистого прийому міського голови у приміщенні виконавчого комітету міської ради. 2020 рік ознаменував знакове об’єднання громад усієї України, тому у дружній бориспільській громаді сьогодні вітали голів і представників Кучаківської, Рогозівської, Сеньківської, Любарецької, Глибоцької та Іванківської сільських рад, які увійшли до Бориспільської міської об’єднаної територіальної громади. Щирі слова про об’єднання, очікування і підтримку лунали від міського голови Анатолія Федорчука, народного депутата України Олександра Федієнка, заступника голови Бориспільської районної ради Івана Недогибченка. Представники сільських рад отримали з рук Бориспільського міського голови свідоцтва про об’єднання громади та пам’ятні сувеніри.

Традиційно цього дня громада і керівництво міста відзначають Почесного громадянина міста Борисполя і лауреатів Відзнаки міського голови, які отримали з рук міського голови Анатолія Федорчука атрибути своїх нагород. У цей день також традиційно вітали тих, хто удостоєний звання «Почесний ветеран міста Борисполя». Музичні вітання на урочистому прийомі для усіх присутніх лунали від Тетяни Брови і Григорія Глінського.

Світлодіодний екран на Європейській площі протягом цього дня транслював онлайн концерт з нагоди Дня міста Борисполя, у якому рідне місто із Днем народження привітали сольні виконавці й творчі колективи з Борисполя. Також з нагоди сьогоднішньої події у Міському парку культури і відпочинку пройшла виставка-ярмарок художніх робіт та робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів народної творчості «Золоті руки майстра».

О 13.30 відзначення Дня міста продовжилося відкриттям комунального некомерційного підприємства «Бориспільський стоматологічний центр». Міський голова Анатолій Федорчук і директор закладу Ксенія Паук перерізали символічну стрічку з нагоди відкриття після капітального ремонту оновленого і укомплектованого приміщення. Подяки від керівництва міста отримали проєктанти ТОВ «Архітектурне бюро «БАЗИС» і виконавці робіт ТОВ «Буд Пром Лайн». Також цього дня відзначили працівників зеленого господарства КП «ВУКГ», які створили чудовий зелений сквер навпроти закладу – місце для релаксації, натхнення і прикраси нашого міста.

О 15.00 відбулося урочисте відкриття шостої міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Розвиток медичної інфраструктури у нашому місті – це необхідний і важливий крок уперед, адже саме завдяки розширенню мережі амбулаторій мешканці Борисполя мають можливість постійно отримувати якісні медичні послуги. Міський голова Анатолій Федорчук висловив подяку за плідну співпрацю проєктанту Євгенію Кулику і виконавцю робіт – ПрАТ «Агробудмеханізація» під керівництвом Володимира Шалімова, завдяки успішному тандему яких за підтримки міської ради та її виконавчого комітету за 9 місяців постала нова сучасна амбулаторія, оточена прекрасним міні парком. Щирі слова вдячності на адресу всіх, хто долучився до побудови нової амбулаторії, лунали й від директора КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгенія Черенка. Право перерізати стрічку з нагоди відкриття шостої міської амбулаторії загальної практики сімейної медицини було надане міському голові Анатолію Федорчуку, голові ПрАТ «Агробудмеханізація» Володимиру Шалімову і директору КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгенію Черенку. Оплески з нагоди відкриття і пізнавальна екскурсія новозбудованою амбулаторією ознаменували завершення цьогорічного відзначення Дня міста Борисполя.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук