18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, відбулося вручення стипендій міського голови за успішність у навчанні протягом 2020-2021 років.

Це щорічна гарна традиція до новорічно-рідзвяних свят для учнів шкіл із соціально незахищених сімей та дітей, батьки яких служать у зоні проведення АТО. Стипендію у розмірі 2000 грн отримали Бруяцька Катерина, Волошина Дарина, Галанін Андрій, Гончаренко Софія, Дудка Анастасія, Зателепа Анастасія, Касянчук Тихон, Нікуліна Ксенія, Тишко Людмила. Також діти отримали у подарунок солодощі.

Секретар міської ради Владислав Байчас, заступник міського голови Людмила Пасенко та депутат міської ради Володимир Сидоренко привітали стипендіатів і подякували їм за активну позицію в житті, за наполегливість та старанність у досягненні поставлених цілей, наголосивши, що вони справжня гордість нашого міста.

Також цього дня відзначили Медведенка Назара, Нестеренко Марію, Шуменка Андрія і Піця Андрія, вихованців Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, які виконали відповідні нормативи для присвоєння звання «Кандидат у майстри спорту України» під час змагань Кубку України зі спортивного туризму – водного туризму.

Більше фото на нашій сторінці Facebook