Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради відповідно до Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на зайняття посади директора Культурно-мистецького комплексу «АКАДЕМ».

26 червня 2020 року Бориспіль віншував свого видатного земляка, етнографа, фольклориста, громадського діяча, автора слів Державного Гімну України Павла Платоновича Чубинського.

З нагоди Дня молоді у Борисполі традиційно підводяться підсумки міського щорічного конкурсу «Молода людина року».

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

До вашої уваги паспорт бюджетної програми на 2020 рік (Управління культури, молоді та спорту).

Шановні працівники засобів масової інформації! Управління культури, молоді та спорту міської ради вітає вас із Днем журналіста!

Традиційно у Борисполі у рамках відзначення Дня молоді проводиться міський щорічний конкурс «Молода людина року - 2020».

У перший літній день в Україні відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Це щорічна традиція для учнів шкіл нашого міста із соціально незахищених сімей та дітей, батьки яких служать у зоні проведення АТО/ООС.

З 2 квітня по 15 травня в Україні проходив Перший міжнародний театральний інтернет-конкурс «Театр.NET». Це дистанційний конкурс театральних колективів та режисерів.