Управління культури Бориспільської міської ради вітає із радісним і світлим весняним святом - Великоднем!

Напередодні відзначення Дня пам’яті і примирення та річниці Перемоги у Другій світовій війні в Іванківському краєзнавчому музеї було оновлено експозицію та відкрито книжкову виставку «Пам’ять не має забуття».

27 квітня 2021 року у Бориспільському державному історичному музеї проходив щорічний фестиваль «Минають літа – залишається пам’ять» з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

26 квітня на Книшовому меморіальному парковому комплексі відбувся меморіальний захід з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської трагедії «Атомне століття раною горить».

35 років тому в ніч з 25 на 26 квітня пролунав вибух на Чорнобильській атомній електростанції.

Сьогодні виповнюється 35 років від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

У рамках акціїї "Покажи приклад - прибери свою територію" працівники культури Бориспільської МТГ активно долучилися до прибирання своїх прилеглих територій та парків.

22 квітня культури Бориспільської міської ради в рамках акції "Прибери територію-покажи приклад" ініціювали прибирання Сулимівського парку у селі Сулимівка Бориспільської МТГ.

20 квітня управління культури Бориспільської міської ради спільно з управлінням освіти і науки Бориспільської міської ради і службою у справах дітей та сім'ї долучилися до акції "Прибери територію-покажи приклад".

Управління культури Бориспільської міської ради оголошує про початок акції вдячності та пошани "Тим, хто врятував світ"!