26 квітня на Книшовому меморіальному парковому комплексі відбувся меморіальний захід з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської трагедії «Атомне століття раною горить».

Сьогодні біля символічного Дзвону пам’яті зібралися міський голова Володимир Борисенко, заступник Міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, заступники Бориспільського міського голови, жителі Бориспільської міської територіальної громади, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілі від катастрофи, щоб вшанувати пам'ять загиблих та померлих внаслідок цієї жахливої трагедії, висловити свою повагу і вдячність ліквідаторам та учасникам аварії на Чорнобильській АЕС.

Молебень за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи звершило духовенство Свято-Миколаївського храму.

За вагомий особистий внесок у ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи міським головою було вручено Почесні грамоти і пам’ятні медалі «35 років з дня аварії на ЧАЕС» та ордени «Учаснику ліквідації. Чорнобиль».

Чорнобиль для присутніх учасників ліквідації аварії та переселенців став незагоєною раною, яка болісно щемить у серці. У наших силах не допустити повторення Чорнобильської катастрофи. Віримо, що час таки зможе вилікувати рани. Пам’ятаємо про подвиг ліквідаторів.

Вони таки врятували світ...