27 квітня 2021 року у Бориспільському державному історичному музеї проходив щорічний фестиваль «Минають літа – залишається пам’ять» з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Організатори події – громадська організація «Діти Чорнобиля» спільно з Бориспільським державним історичним музеєм. У зв’язку з карантином фестиваль проходив в обмеженому форматі.

Учасники заходу переглянули фільм «Чорнобиль. Без права на забуття», підготовлений Телерадіостудією «Бориспіль». Захід проходив на тлі двох тематичних виставок: фотовиставки «Зона відчуження. Чорнобиль» фотографа Олексія Рошки та фотодокументальної «Минають літа – залишається пам’ять», підготовленої за матеріалами родинних архівів бориспільців, евакуйованих свого часу з уражених територій та учасників ліквідації аварії.

Заступник міського голови Людмила Бистра вручила Почесні грамоти та Подяки учасникам заходу. Голова Бориспільської міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний передав ювілейні пам’ятні медалі і ордени до 35-ї річниці аварії на ЧАЕС члени ГО «Діти Чорнобиля» за дорученням міського голови Володимира Борисенка.