Олена Іванівна Кравчун, майстриня з виготовлення ляльки-мотанки.

Народилася 17 травня 1961 року в Борисполі. Закінчила Бориспільську школу №1, Київський педагогічний інститут. Працювала старшою піонервожатою, вчителькою української мови та літератури, організатором позакласної роботи.

Ще змалку займалася рукоділлям, виготовленням ляльки-мотанки почала активно займатися з 2005 року. Олена Іванівна цікавиться українською народною культурою, вивчає історію, світогляд, побут, звичаї українців. Вивчає особливості носіння одягу в різних регіонах України, використовуючи все це у своїй роботі. Бере активну участь у культурному житті міста – у різноманітних виставках, творчих вечорах, інших заходах. Зокрема, виставки її робіт проходили у Бориспільському державному історичному музеї, бібліотеці, райдержадміністрації, також була учасницею фестивалю «Етноліто на батьківщині Павла Чубинського».

Під її керівництвом проходять майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, що неабияк зацікавлюють бориспільців, особливо дітей.

З 2015 року – очолює творчий клуб «Спілка митців Борисполя».

Олена Іванівна своєю діяльністю сприяє відродженню і популяризації одного з традиційних видів українського народного мистецтва – ляльки-мотанки, а отже – і його збереженню.