15.11.2021

12

Автор: Управління культури Бориспільської міської ради.

Про результати першого засідання конкурсної комісії з добору директора

Муніципального театру «Березіль»

 

15 листопада 2021 року о 12.15 год. відбулось перше засідання конкурсної комісії  з добору на посаду директора Муніципального театру «Березіль» Бориспільської міської ради Київської області.

На засіданні комісії було обрано голову комісії – заступника міського голови Бистру Людмилу Григорівну та розглянуто документи кандидатів на посаду Муніципального театру «Березіль» Бевз Світлани Валентинівни і Матвієнка Юрія Олександровича. 

Згідно з рішенням комісії вирішено  вважати документи  Бевз С.В. і Матвієнка Ю.О. такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам, та допустити  Бевз С.В. і Матвієнка Ю.О. до співбесіди на другому засіданні конкурсної комісії, яке одноголосним рішення конкурсної комісії і згодою кандидатів Бевз С.В. і Матвієнка Ю.О. відбудеться 15 листопада 2021 року о 16.00 у приміщенні актової зали виконавчого комітету Бориспільської міської ради (м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72).

Під час співбесіди відбудеться  презентація  проєктів програм розвитку  Муніципального театру «Березіль» на один і п'ять років.