![](/media/upload_images/news_articles/2023/05/23/3a00904a-b589-4293-8b45-3efa3d2d46d4.jpeg)
23.05.2023
117
Автор: Управління культури Бориспільської міської ради.
Подякувати і підтримати, сказати теплі слова і посміхнутися. Це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто виборює нам життя.
Сьогодні, з нагоди Дня Героя, працівники Управління культури і інформаційної політики Бориспільської міської ради відвідали КНП «ББЛІЛ», де перебувають на лікуванні наші захисники та захисниці.
Ми передали книги в рамках акції "Подаруй книгу Герою» та подякували їм за мужність і наш захист. Усі передані книги є виключно україномовними. Це сучасна українська література, художні та публіцистичні книги.
До книг ми поклали смаколики, які нам приготував ресторан "Центральний", і символічний вдячний подарунок.
Бажаємо усім швидкого одужання!